Temsilcilik Sistemi Nedir?


KURS VİTRİNİ merkezinde faaliyetlerini yürüttüğü gibi Türkiye ve Azerbaycan, Kıbrıs illerinden gelen talepler ve karşılık mutabakatlar sonucunda il ve ilçelerde temsilci ile hareket etmektedir.

Temsilci:  Kişi veya şirket olarak KURS VİTRİNİ adına ve sadece KURS VİTRİNİ’ ni temsil ederek KURS VİTRİNİ’nin Denizli merkezi ve diğer şube ve çözüm ortaklarının desteği ile hizmet sunan kişi ve/veya kurumlardır.

Temsilci; Kurs Vitrini adına,Kurs Vitrini’nin marka değerini sarsacak hareketlerden kaçınarak Kurs Vitrini’nin şubesi gibi bulunduğu il veya ilçede sağlanan eğitici ürünlerin ( Video setleri akıl zeka oyunları, kitap cd vb.) müşterilere ulaşmasına aracılık eder. Bu çalışmalarının kapsamında sözleşmede yer alan yüzdelik miktarı kadar ( hak ediş ) kazanç elde etmiş olur.

Kurs Vitrini Temsilcilik Sistemi Nasıl İşler?

Başvuru, Temsilci Yönetimi Birimi tarafından işleme alınır ve birim başvuruyu yapan kişi ya da kurum ile irtibata geçer. Temsilci adayı ile görüşmesi ile uygunluğunu değerlendirir ve ön görüşme olumlu geçer ise temsilci adayına gerekli sözleşme ve formları gönderir. Gerekli incelemeler gerçekleştikten sonra temsilci adayına olumlu ya da olumsuz bir bilgilendirme de bulunur. Ayrıca son zamanlarda ülkemizde yaşanan durumlardan dolayı Kurs Vitrini gerekli gördüğü durumlarda adli sicil kaydı talep edebilmektedir. Temsilcilik başvurusu onaylanan gerçek ve/veya tüzel kişiler buna rıza göstermiş sayılacaktır.

Temsilcilik Başvurusu


Bireysel Temsilcilik Şartları

 1. Gerçek ve Tüzel kişinin devlet aleyhine işlenen herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmak,
 2. Yüz kızartıcı suçlardan dolayı hüküm giymemiş olmak,
 3. Dürüstlük, yeterlilik, itibar, niteliklerine haiz olmak.

Bireysel Temsilcilik İçin İstenilen Belgeler

 • Kimlik Fotokopisi
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Adli Sicil Kaydı
 • Açık Adres Bilgileri
 • Sözleşmenin imzalanıp gönderilmesi

Kurumsal Temsilcilik Şartları

 1. Şirket kurumsal kimliğine zarar vermeyecek görünümde ve fiziki şartların uygun bulunduğu işyerlerinde satışın gerçekleştirilmesi,
 2. Konum itibarıyla diğer temsilcilerimizi etkilemeyecek mesafe aralığında olması,
 3. İç Kontrol gereksinimlerini karşılıyor olması.
 4. Çalışma düzen ve tertiplerine riayet eden kurum olması

Kurumsal Temsilcilik İçin İstenilen Belgeler

 • Vergi Levhası
 • Kimlik Fotokopisi
 • Vesikalık Fotoğraf
 • Adli Sicil Kaydı

Temsilcilik başvurusu yapılan lokasyonlarda temsilcilikler, diğer temsilcilerin dolum oranlarına ve müşteri yoğunluğuna göre değerlendirilir. Ticaret Sicil Gazetesi / Oda Kayıt Belgesi Fotokopisi (Şahıs firmaları için tercih edilmekle birlikte, zorunlu değildir.)


TEMSİLCİLİK ÖN BAŞVURU FORMU

  Bireysel TemsilcilikKurumsal Temsilcilik


  Kurs Vitrini
  WhatsApp ile Bilgi Al
  BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZLERİ ARAYALIM

  Kurs Vitrini’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.İletişim bilgilerinizi aşağıda ki ön bilgilendirme formuna bırakabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız bilgilendirme için kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır. Not : (Ön bilgilendirme için bırakmış olduğunuz iletişim bilgileri sadece sizi bilgilendirme araması yapmak içindir kayıt işlemi değildir.)

    

    


   X
   HIZLI ÖN BİLGİLENDİRME FORMU
   ×

   Powered by WhatsApp Chat

   × WhatsApp ile Mesaj Gönder