Kurs Kayıt Süreci

EĞİTİME KAYIT

Web sitemizden ilgili eğitimin tanıtım sayfasından SATIN ALARAK ya da ÖN BİLGİLENDİRME FORMUNA bilgilerinizi doldurarak ön bilgilendirme kaydı oluşturunuz.


MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLE GÖRÜŞME

Kurs Vitrini size özel müşteri temsilcisi tanımlaması yapar ve müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçer ön kayıt işleminizi tamamlar


SATIN ALMA

Web sitemiz üzerinden ilgili eğitimin sayfasından kredi kartı ödemesi ile satın alma işlemi gerçekleştirin ya da KURS VİTRİNİ hesap bilgilerine ilgili eğitimin , eğitim hizmet bedelini yatırınız.


GEREKLİ BELGELERİN TESLİMİ

Kuruluşumuza ait kursvitrini@gmail.com e-posta adresimize Kredi Kartı ile ödemelerinizde sipariş kodunu, Banka Havalesi ile ödemelerinizde banka dekontu yada ATM fişini taratıp (scan ederek), vesikalık fotoğraf, kimlik fotoğrafı veya arkalı önlü fotokopisi, eğitim sözleşmesi belgelerinizi e-posta adresimize eksiksiz gönderiniz.

Kurs Kayıt Ve Satın Alma İşlemini Tamamlamış Bulunmaktasınız.

 

SERTİFİKA SÜRECİ


EĞİTİM SÜRECİ

Kesin kayıt işleminden sonra size özel kullanıcı adı ve şifreniz sms ve mail yoluyla size ulaştırılır. Eğitim süreniz boyunca dilediğiniz gün ve saatte eğitim videolarının %70’nı izlemeniz ve sınavdan 50 ve üzeri puan almanız durumunda eğitiminizi başarı ile tamamlamış olursunuz.


SERTİFİKANIZIN ULAŞTIRILMA SÜRECİ

Eğitim sürecini başarı ile tamamladığınız ve Kamu Üniversitesi Onaylı sertifikanızı almaya hak kazandığınız taktirde. Sertifikanız vermiş olduğunuz adrese 30 iş günü içerisinde gönderilecektir.


DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ön bilgilendirme formunu doldururken bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Sertifikalar vermiş olduğunuz bilgiler üzerine düzenlendiğini unutmayınız. Hatalı bilgi verilmesinden kaynaklı doğacak maddi zararlar kursiyere ait olduğunu unutmayınız.

Kesin Kayıtta İstenilecek Belgeler :

1- Vesikalık fotoğraf mail ortamında ulaştırılması

2- Kimlik fotokopisi mail ortamında ulaştırılması

3- Sipariş Kodu veya Banka Dekontu mail ortamında ulaştırılması

Kurs Vitrini
WhatsApp ile Bilgi Al
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZLERİ ARAYALIM

Kurs Vitrini’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.İletişim bilgilerinizi aşağıda ki ön bilgilendirme formuna bırakabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız bilgilendirme için kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır. Not : (Ön bilgilendirme için bırakmış olduğunuz iletişim bilgileri sadece sizi bilgilendirme araması yapmak içindir kayıt işlemi değildir.)

   

   


  X
  HIZLI ÖN BİLGİLENDİRME FORMU
  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × WhatsApp ile Mesaj Gönder