Hummel’ın Başarı  hikayesi Nedir?

 Hummel’ın Başarı  hikayesi Nedir?

Bu Makalemizde Hummel’ın başarı hikayesini alacağız. Hummel’ın ile ilgili merak ettiğiniz soruları, nasıl başarıyı yakaladığını bu yazımızda bulabilirsiniz. Kişisel gelişim başarı hikayeleri arasında etkileyici bir Başarısı olan Hummel Başarı Hikayesi sizlere de ışık tutacağına inanıyoruz. Diğer firmaların ve kişilerin başarı hikayelerini sitemizden bulabilirsiniz. Başarı hikayeleri herkese ilham veren hikayelerdir. Okuyarak kendi başarınızın temellerini atabilir, siz de kendi başarı hikayenizi yazabilirsiniz.

Hummel’ın Kurucusu Kimdir?

1923’ten günümüze. Bir başarı öyküsü okumaya hazır mısınız ?
1923 yılında, yağmurlu bir günde, bir maç izleyen ve genç bir ayakkabı üreticisi olan Albert Messmer, dünyanın ilk, futbol kramponlarından birini geliştirdi.Ve böylece bir dünya devi olan Hummel’ın o başarı hikayesi de başlamış oldu.Geliştirilen krampondan sonra, Messmer, kardeşiyle birlikte Almanya’nın Eppendorf banliyösünde Messmer & Co. adlı şirketi kurdu. 1935 yılında Messmer kardeşler, iflasdan dolayı şirketi, Hermann Chiristian Knibbe ve diğer iş partnerleri olan  Jurgensen ve Tigges’e devrettiler.Şirket, ikinci dünya savaşı sonrasında 1945 yılında, bombalı saldıralara uğradı.Ki şirketin bulunduğu Viktoriastrasse bu olaydan sonra haritadan silindi.Çok geçmeden hemen 1 sene sonra,marka kapılarını Hamburg’un uç bölgesinde açtı.Ve bundan sonra, futbol, handbal ve paten ayakkabıları üretilmeye başlandı.
O günden bu güne gelinen süreçte, şu an Hummel bir dünya markası olarak çıkıyor karşımıza. İşte Hummel’ın kısa öyküsü…

kaynak: http://markasas.blogspot.com.tr/2012/06/hummel.html

Diğer Başarı Hikayelerini Okumak İçin Tıklayınız.

 

 

Relatest posts

Leave Comments

Kurs Vitrini
WhatsApp ile Bilgi Al
BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZLERİ ARAYALIM

Kurs Vitrini’ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.İletişim bilgilerinizi aşağıda ki ön bilgilendirme formuna bırakabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız bilgilendirme için kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır. Not : (Ön bilgilendirme için bırakmış olduğunuz iletişim bilgileri sadece sizi bilgilendirme araması yapmak içindir kayıt işlemi değildir.)

   

   


  X
  HIZLI ÖN BİLGİLENDİRME FORMU
  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × WhatsApp ile Mesaj Gönder